Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Landini, Landpower serisine yenilikler getiriyor

Argo Traktör çatısı altındaki tarım makineleri üreticisi Landini, Landpower serisine yenilikler getirdi.

Landpower serisinde bulunan 160 ve 180 hp’lik iki model için mevcut olan 6,7 litre hacimli ve 6 silindirli FPT NEF 67 motorunun yakıt tankı hacmi 280 litre oldu. Ayrıca traktörün uygulama alanını genişletmek için dingil mesafesi de 2.734 mm’den 2.880 mm’ye çıkartıldı.

Güç sağlam bir şekilde aktarılıyor

Motor gücü altı vitesli ve üç vitesli bir T-Tronic 3 powershift şanzıman tarafından iletiliyor. Bu güç zemine 650/65 R38 lastiklerle aktarılıyor.

Arka aks sistemi kullanımı kolaylaştı

Landini, yeni Landpower serisini maksimum 110 l/dak ile beslenen beş mekanik arka kontrol ünitesi ile donattı. Arka askı sistemi (kategori II/III) 8.400 kg’a kadar kaldırma kapasitesine sahip olurken dışarıdan da kontrol edilebiliyor.

İç konfor arttı

RTK hassasiyetine sahip direksiyon sistemi ve 8.4 inç boyutundaki dokunmatik ekran konforu artıran unsurlar arasında yer alıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Maschio Polo Group, Antonio Carraro'yu devraldı

SONRAKİ HABER

CNH Industrial grubu, uydu navigasyon uzmanı Hemisphere GNSS’yi satın aldı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share