Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Continental, lastik yelpazesini genişletiyor

Continental, tarım lastiği portföyünü TractorMaster ve CompactMaster AG/EM ürün gruplarına yönelik yeni boyutlarla genişlettiğini duyurdu.

Continental, popüler TractorMaster ürün serisi için yeni 600/70 R 34 ebatını tanıttı. Bu sadece mevcut seriyi tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda diğer özel lastik ebatlarıyla birlikte ön lastik olarak da kullanılabiliyor. Continental yakın bir tarihte arka tekerlek lastiği olarak TractorMaster 620/70 R 42 ebatını sunmayı planlıyor.

Başlangıçta 460/70 R 24 boyutunda mevcut olan CompactMaster ürün serisi artık 500/70 R 24 boyutunda da mevcut bulunuyor. Bu ürün, teleskopik yükleyicinin farklı çalışma koşulları için olası kullanımlarını genişletiyor. CompactMaster AG, saha çalışması gibi tarımsal uygulamalar için tasarlanırken, CompactMaster EM sert yüzeylerdeki lojistik görevler için uygun bir hale geldi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör’ün lider markası New Holland, yeni traktör ve tarımsal ekipmanlarını Adana Tarım Fuarı’nda sergiliyor

SONRAKİ HABER

Tarım Bakanlığından Ordu’ya büyük hibe desteği

BENZER HABERLER
Total
0
Share