Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Deutz-Fahr’dan yeni traktör

Deutz-Fahr, 5080 traktörlerini geliştirirken özellikle şanzıman seçenekleri açısından üzüm bağları ve meyve bahçelerinde kullanıma odaklandı.

5080 DF/DS/DV Ecoline serisinin tüm modellerinde, hem 4 direkli kabin hem de katlanır devrilme çubuklu platform versiyonu bulunuyor. Kabinler üç farklı genişlikte ve çamurluk ölçüsünde sunuluyor. Traktörler, 2200 dev/dak anma hızıyla, servis aralığı 600 saate uzatılmış FARMotion 35 motorla çalışıyor. Depo 95 l yakıtla uzun süre çalışma performansı gerçekleştiriyor.

Çeşitli vites seçenekleri

5080 DF/DS/DV Ecoline modelleri, tamamen mekanik veya Powershift şanzımanlarla, mekanik veya hidrolik ters mekikle donatıldı. Ürün yelpazesi, ayırıcı gruplu 30+15 vitesli çözümlerden (ileri vites sayısını iki katına çıkarır) 3 Powershift kademeli 45+45 vitese kadar uzanıyor. Hidrolik geri vitesli versiyonlar aynı zamanda Stop&Go ve ComfortClutch fonksiyonlarını da sunuyor. Tüm versiyonları 40 km/s hıza ulaşan performans sağlıyor. (DF ve DS Ecoline modelleri bu hıza azaltılmış bir motor devriyle zaten ulaşıyor)

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Fırçayla değil, traktörle sanata dönüştü

SONRAKİ HABER

Yanmar, ataşman ürün yelpazesini genişletiyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share