Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Elektrikli traktörler tarımda verimli olacak mı?

Profi Traktör, okuyucularının elektrikli traktörler hakkındaki görüşlerini öğrenmek adına anket düzenledi. Takipçilerine son dönemlerin popüler konularından birisi olan elektrikli traktörlerin tarımda verimli olup olmayacağı konusundaki fikirlerini soran Profi Traktör, %55 oyla “Hayır” yanıtını aldı.

Her hafta farklı bir konuyla takipçileriyle buluşan Profi Traktör, bu hafta takipçilerine, “Elektrikli traktörlerin tarımda verimli olacağını düşünüyor musunuz?” sorusunu yöneltti. Soruya cevap veren katılımcıların büyük çoğunluğu “Hayır” seçeneğini işaretledi.

Profi Traktör takipçileri özellikle son dönemde Türkiye’de %100 elektrikli motora sahip bir şekilde üretimi yapılacağı haberleri üzerine tartışma konusu olan elektrikli traktörler hakkındaki görüşlerini açıkladı. Tarımda verimliliği artıracağı iddiasıyla gündeme getirilen elektrikli traktörler için halkın görüşünü alan Profi Traktör tarafından yapılan ankette, halkın üreticilerle aynı fikirde olmadığı görüldü. Ankete katılan kişilerin %55’i elektrikli traktörlerin tarımda verimli olmayacağını söyledi. Ankette oy kullanan katılımcıların %45’i de elektrikli traktörlerin tarımda verimliliği sağlayacağını belirtti.

Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Buzağı kayıplarının önüne geçebilmek mümkün!

SONRAKİ HABER

BOBCAT, yetkili servisleriyle bir araya geldi

BENZER HABERLER
Total
4
Share