Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BOBCAT, yetkili servisleriyle bir araya geldi

HASEL güvencesiyle Türkiye pazarında yer alan BOBCAT, operasyonlarını genişleterek, iş ortaklarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Türkiye genelindeki BOBCAT’in hizmet ağının genişlemesine önem veren HASEL, yönetim ekibi, SSH ve yedek parça departmanlarıyla 1 Temmuz’da İstanbul Nearport Hotel’de bir araya geldi.

HASEL distribütörlüğünde Türkiye’deki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren BOBCAT, operasyonlarını büyütmeye devam ediyor. BOBCAT’in Türkiye genelindeki iş ortaklarını ve servis noktalarını artırmayı hedefleyen HASEL, 1 Temmuz’da yönetim ekibi ve yetkili servisleriyle İstanbul Nearport Hotel’de bir araya geldi. HASEL İş Makinaları Genel Müdürü Atilla Köksal’ın liderliğinde Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Mustafa Bakır’ın organize ettiği etkinlik, SSH (Satış Sonrası Hizmetler) ve yedek parça departmanlarının yanı sıra satış ve pazarlama ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Etkinlikte ayrıca BOBCAT ailesine yeni katılan yetkili servisler de yer aldı. Tüm departmanların bir araya gelerek, iletişim kurma fırsatı bulduğu toplantıda istişareler yapılarak, servisler arasında sinerji oluşturuldu. Buluşmayla birlikte var olan sorunlar ve sorunların nasıl aşılması gerektiği ve yeni görüşler üzerinde duruldu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Elektrikli traktörler tarımda verimli olacak mı?

SONRAKİ HABER

Trakya’da ‘Çayır tırtılı’ istilasına ilaçlama dronlarıyla müdahale ediliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share