Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

EYS Metal’in Lüleburgaz Şubesi yeni yerinde hizmette

Gübre yönetimi sektörüne yön veren EYS Metal’in Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Lüleburgaz Şubesi, çiftçilere daha kaliteli ve sorunuz hizmet için yeni tesisine taşındı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan EYS Metal Marmara Bölge Müdürü Oğuzhan Tepe

“Lüleburgaz şubemizi yeni bir yere taşıdık. Bu bölgede ekibim ile birlikte satışın yanı sıra servis ve montaj süreçlerini de kapsayan bir şekilde müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Marmara bölgesi olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Çiftçilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bölgemizdeki gübre yönetimine olan talebin artması ve EYS’nin ürün gamının da fazlasıyla gelişmesiyle mevcut yerimizdeki orijinal parça depomuz bize yetmiyordu. Bu sebeple daha büyük bir depoya geçip, istenilen orijinal parçayı bekletmeden müşterilerimize ulaştırmak için hem satış alanımızı hem de depo alanımızı yeniledik. Müşterilerimize sorunsuz ve daha güzel hizmet için yeni yerimizde hizmetteyiz” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Aksüt’ün gübre yönetimindeki tek tercihi: EYS Metal

SONRAKİ HABER

 “Günde 20 bin metreküp çamur gübre olacak”

BENZER HABERLER
Total
0
Share