Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hars Traktör yeni dökümhane yatırımında yine “Bomaksan” dedi

Hars Traktör, yeni üretim tesisinin toz toplama yatırımında daha önce de iş birliği yaptığı Bomaksan’ı tercih etti. Yeni ve modern bir dökümhane için Bomaksan ile çalışan Hars Traktör, bu sayede çevreye ve insan sağlığına duyarlı imalat yapmayı hedefliyor.

6 kıta ve 58 ülkeye yedek parça üreten Hars Traktör, yeni üretim tesisinin toz toplama yatırımında endüstriyel havalandırma, toz toplama ve gaz arıtımına yönelik filtrasyon cihazları geliştiren ve cihazların basınçlı hava tüketimlerini düşürerek, enerji verimliliği konusunda HVAC sektörüne çağ atlatan Bomaksan ile iş birliği yapma kararı aldı. Yeni tesisin toz toplama yatırımı için tercih edilen Bomaksan; ergitme ocakları, kum hazırlama, reklamasyon ve taşlama prosesinde açığa çıkan tozların verimli bir şekilde toplanıp filtre edilmesini sağlıyor. Bomaksan mühendisleri tarafından tasarlanan toz toplama sistemi, Hars Traktör’ün yatırım ve işletme maliyetinden tasarruf etmesine de imkan veriyor.

Tüm süreç tek çatı altında

Bomaksan, etkili mühendislik çözümleri ile geliştirdiği projeleri, toz toplama ve filtrasyonu konusundaki uzman üretim kadrosu ve tesisi ile müşterilerine profesyonel çözümler sunuyor. Tüm süreci tek çatı altında yürüterek sektördeki rakiplerinin bir adım önüne de geçen Bomaksan, Hars Traktörün yeni ve modern tesisinde de izini bırakacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Markaların Yolculuğu: Massey Ferguson

SONRAKİ HABER

Acrete, ABD’de üretim patenti aldı

BENZER HABERLER
Total
0
Share