Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hisarlar, sezonu Ege’de açıyor

Türkiye’de tarım sektörünün önemli fuarlarından biri olan ‘Agroexpo İzmir Tarım Fuarı’, ziyaretçilerine 2-6 Şubat 2022 tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanıyor.  Fuar katılımcıları arasında yer alan Hisarlar, tarım makineleri ve ekipmanlarını sergileyerek çiftçilerin beğenisine sunacak. Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, “2022 ve 2023 seneleri içinde, çiftçilerimizin her türlü devlet desteğinden faydalanmasını sağlamak için tüm ürünlerin sertifikasyonlarını güncel tutarak gerekli bilgilendirmeleri sosyal medya hesaplarından paylaşacağız” dedi.

Türkiye’de tarım makinelerine olan ilgi ve ihtiyaç artarak devam ediyor. Bu gelişmeleri yakından takip eden ve teknoloji ile birlikte geliştirdiği tarım makinelerini üreterek çiftçiler ile buluşturan Hisarlar, sektördeki varlığını her yıl perçinleyerek büyümeye devam ediyor. 2021 yılında Erkunt Traktör Ailesi’ne katılan marka, sadece Türkiye’de değil, Dünya’da da güven duyulan bir geçmişe sahip olarak sektördeki faaliyetlerine devam ediyor.

Tolga Saylan – Erkunt Traktör CEO’su

“Hisarlar, güven demektir”

Ürettikleri traktör makine ve ekipmanlarıyla çiftçilerin, üretim faaliyetlerini kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, “Hisarlar, 1984 yılından bu yana Tarım Makinaları Sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle toprak işleme makinalarının üretimini gerçekleştiriyor. Traktörün tamamlayıcı ürünü olan tarım ekipmanları konusunda uzman, geniş ürün yelpazesine sahip olan Hisarlar, 36 ülkeye ihracat yapan lider tarım makineleri üreticisi olarak yer alıyor. Hisarlar, her şeyden önce ulusal ve küresel pazarlarda güven demektir. Kalite anlayışımız, sürekli gelişimiyle fark yaratan bir kurumsal kültüre sahip şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu da bizi sürekli iyileşme yapmaya, daha iyi, daha yeniyi aramaya yönlendiriyor” ifadelerine yer verdi.

“Sektör sorunları ve pandemiye rağmen iyi bir yıl geçirdik”

Pandemiye rağmen üretim ve satış aşamalarında başarılı bir yıl geçirdiklerini aktaran Tolga Saylan, “2021 yılında pandeminin yarattığı sorunlara ve sektörde yaşanan zorlu sürece rağmen iyi bir yıl geçirdik. Yıl boyunca test günleri ve müşteri ziyaretleri gibi saha etkinliklerini yoğun bir program dahilinde gerçekleştirdik. Amacımız her zaman çiftçiye yakın olmak ve onların beklentilerini üretime yansıtmak. İçinde bulunduğumuz dönem ihracat için ciddi fırsatlar sunuyor. Öncelikli hedeflerimiz arasında Türkiye’nin lojistik operasyonlarındaki avantajı ve üretim kabiliyetini kullanarak çevre ülke ve bölgelere ihracat yapmak var. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyoruz. Rekabette öne çıkmanın gerekliliklerini sürekli gündemimizde tutuyoruz. Böylece hem ulusal hem de küresel rekabette fark yaratan ürün ve hizmetleri iş ortaklarımızla paylaşıyoruz” dedi.

Hisarlar’ın güncel ürünleri İzmir Tarım Fuarı’nda yerini alacak

Tarım teknolojileri alanında geliştirdiğimiz projelerle, ülkemizin tarımsal geleceğini inşa etme çabalarının, Hisarlar’ı çiftçilere daha da yakınlaştırdığına dikkat çeken Saylan, “Çiftçilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, taleplerini değerlendirmek ve en önemlisi kullanıcı memnuniyeti yaratmak öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda 2022 ve 2023 seneleri içinde, çiftçilerimizin her türlü devlet desteğinden faydalanmasını sağlamak için Hisarlar olarak tüm ürünlerin sertifikasyonlarını güncel tutacak ve gerekli bilgilendirmeleri sosyal medya hesaplarından paylaşacağız. Ürün yelpazemizde Toprak İşleme Makineleri, Ekim- Bakım Gübreleme Makineleri, Hayvansal Üretim Makineleri ve Hasat&Harman Makineleri başlıkları altında birçok ürünümüz bulunuyor. Ege Bölgesi’nin en önemli fuarlarının başında gelen İzmir Tarım Fuarı’nda sergilenecek olan makinelerimiz, çiftçilerimiz tarafından yıllardır denenmiş ve beğenilmiş seçili ürünlerden oluşturuldu. Tarıma gönül vermiş her üreticinin emeğine saygı duyarak ürettiğimiz ürün, hizmet ve destekler ile 2-6 Şubat tarihleri arasında geniş bir kadro ile C holündeki standımızda olacağız. Tüm çiftçilerimizi standımıza bekler, fuarın herkes için hayırlı geçmesini dileriz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Bekir Pakdemirli: “Çiftçilerin geliri yüzde 80 arttı”

SONRAKİ HABER

Yeni Yanmar ve Solis traktörler, çiftçilerin beğenisine sunuldu

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share