Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

New Holland, yeni nesil amiral gemisini Agritechnica’da sergiliyor

New Holland, Agritechnica’da; yeni, yüksek kapasiteli, ikiz rotorlu biçerdöver modelinin ön gösterimini yapacak. İnovasyon ödüllerinde altın madalya kazanan biçerdöver, New Holland’ın diğer üst düzey CR makinelerinin üretildiği Belçika’nın Zedelgem kentindeki tesisinde üretilecek.

En gelişmiş otomasyon özellikleriyle donatılmış olan biçerdöverin, sekiz saatte hasat edilen buğday tonajında ​​(797.656 ton) dünya rekorunu elinde bulunduran mevcut makinesi CR10.90’a göre daha yüksek üretim, daha az tahıl kaybı ve daha fazla yakıt verimliliği sunduğu belirtiliyor. New Holland, biçerdöverin; yeni aktarma organlarına sahip olarak daha geniş harmanlama ve temizleme sistemlerinin olduğunu dile getiriyor. Makine, saman parçalama ve dağıtım sistemi ile kamera tabanlı kontrol teknolojisi ile donatılıyor. Maksimum kesme çubuğu genişliğinin 15 metre ve 900 hp güç kaynağına sahip olarak kullanıcıları beklediği söyleniyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ASKO, Claas’ın yeni biçerdöver modeli EVION’u BURTARIM 2023’te sergileyecek

SONRAKİ HABER

Yanmar, Türkiye’deki yeni traktör fabrikasını İzmir Torbalı’da açtı

BENZER HABERLER
Total
0
Share