Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Profi okuyucuları rengini seçti!

Tarım sektörünün kilit oyuncusu traktörler, model özellikleriyle olduğu kadar renkleriyle de ayrıştırılıyor. Birbirinden farklı görünümlerle piyasaya sürülen traktörler, bazen yalnızca “Renkleriyle” akıllarda kalıyor. Bu durumun farkında olan Profi Traktör Türkiye, bu haftaki anketinde okuyucularına, “Sizce traktörlere en çok hangi renk yakışıyor? Neden?” diye sordu.

Profi Traktör Türkiye, okuyucularının traktörde en çok beğendiği rengi öğrenmek adına düzenlediği ankette yönelttiği “Sizce traktörlere en çok hangi renk yakışıyor? Neden?” sorusunu yöneltti. Verilen cevaplar arasında “Kırmızı” rengi ön plana çıktı. Dört seçenek arasında birinci olan kırmızı rengi %58,5 oranında oy aldı. Anketin diğer seçeneklerinde sarı, mavi ve yeşil renkleri yer aldı. Anket sonuçlarının yer aldığı listede dağılım %58,5 kırmızı, %21,5 mavi, %17,5 yeşil ve son olarak %2,5 sarı şeklinde oldu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarım Kredi Kooperatifi, et fiyatlarında indirime gidiyor

SONRAKİ HABER

Aile Anayasası ve Kurumsallaşma!

BENZER HABERLER
Total
0
Share