Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Şenateş Tarım’ın tercihi balyalama uzmanı “Kuhn” oldu

Türkiye’nin en büyük kaba yem müteahhitlerinden biri olan Şenateş Tarım, makine parkına kattığı Kuhn SB 1290 iD serisi balya makinesi ile sezonda işlerini hızlandırdı. SB 1290 iD ile balyalama operasyonunu verimli ve karlı hale getiren işletme, Kuhn Center Türkiye’nin kaliteli satış sonrası ve servis hizmetleriyle de faaliyetlerini sorunsuz yürütüyor.

Uzun yıllardır tarım sektörünün içerisinde yer alan Şenateş Tarım, sahip olduğu geniş ve kaliteli makine parkı ile Adana başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarındaki çiftçilere müteahhitlik hizmeti sunuyor. Tarlalardan en iyi verimi elde etmek için doğru ve teknolojik makine kullanımına büyük önem veren işletme, son gerçekleştirdiği yatırımla Kuhn SB 1290 iD serisi balya makinesini parkına ekleyerek, gücüne güç kattı.

Kuhn ile verimlilik sağlandı

Makine parklarına kattıkları Kuhn SB 1290 iD serisi ile balyalama operasyonlarını verimli ve karlı hale getirdiklerini ifade eden Şenateş Tarım Yöneticisi Recep Şenateş, Kuhn’un balya makinesinden memnun olduklarının altını çizdi ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Kuhn’un SB 1290 iD serisi balya makinesiyle 500 kilogramın üzerinde balya üretiyoruz. Daha yüksek balya yoğunluğu, daha az nakliye ve işleme hareketine neden oldu ve balyaların verimli şekilde istiflenmesine olanak sağladı. Bu durumda bize hız ve maliyet noktasında ciddi avantajlar sağladı. Ayrıca SB 1290 iD modelindeki akıllı özelliklerle, balyalama operasyonunuzun üretkenlik ve kârlılık düzeyini garantilenmiş olduk” Müteahhitlik hizmeti verdikleri için özellikle sezonda işlerinin aksamadan devam etmesinin kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yapan Recep Şenateş, balyalama uzmanı Kuhn ile balyalama operasyonlarını başarılı bir şekilde yürüttüklerini söyledi.

Recep Şenateş – Şenateş Tarım Yöneticisi

“Daima çiftçilerimizin hizmetinizdeyiz”

En yeni ürünler ve en iyi hizmet anlayışıyla daima müşterilerinin yanında yer aldıklarını belirten Kuhn Center Türkiye Genel Müdürü Burak Çapal ise “Türkiye’nin en büyük tarım müteahhitleri arasında yer alan Şenateş Tarım ve diğer müşterilerimizin daima yayındayız. Müşterilerimizin tüm talep ve beklentilerini cevap verebilmek için tüm ekibimizle birlikte saha ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli, sağlam ve güçlü ürünlerimizle daima çiftçilerimizin hizmetindeyiz” dedi.

Kuhn SB 1290 iD serisini tanıyalım!

SB 1290 iD, tüm tarla koşullarında son derece yüksek yoğunlukta balyalar üretiyor. TWINPACT (çift piston) teknolojisi sayesinde makinedeki güç ihtiyacı düşük. SB 1290 İd, balya odasındaki yüksek dayanımlı parçalar sayesinde, biyokütle ürünleri için ideal makine olarak dikkat çekiyor. SB 1290 iD, en zorlu ürün koşullarında ekstrem dayanıklılık sağlamak amacıyla özel aşınır parçalarla donatıldı. SB 1290 iD (i-DENSITY) balya makineleriyle büyük kare balyaların nakliye ve işleme verimliliğini azami düzeye çıkarabilirsiniz. TWIN-PACT tasarımı, zorlu kuru saman koşullarında 500 kg’ın üzerinde balya üretimine olanak veriyor. Daha yüksek (%+25) balya yoğunluğu, daha az nakliye ve işleme hareketine neden olur ve balyaların verimli şekilde istiflenmesine olanak sağlıyor. TWIN PACT çift piston, bir üçgen çubukla birbirine bağlı, üst ve alt bölümlere ayrıldı. SB 1290 iD modelindeki INTEGRAL ROTORUN 60 cm çapı, bütün ürün koşullarında eşit ve agresif ürün girişi sağlıyor. En zorlu koşullara dayanabilmesi için rotor dişleri ekstra dayanıklı çelikten (Hardox) yapılmıştır ve cıvatalı bağlantıları sayesinde kolayca değiştirebilir. SB 1290 iD makinenin maksimum güvenilirliğini sağlamak amacıyla, balya kanalının içindeki, sertleştirilmiş çelikten yapılma özel aşınma plakaları, kolayca değiştirilebilecek şekilde tasarlandı.

Bu bir advertorial çalışmadır

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hanbey Tarım, Massey Ferguson ile verimliliği artırdı

SONRAKİ HABER

TürkTraktör Yeni Modelleriyle Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda

BENZER HABERLER
Total
0
Share