Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Tarımın nabzı Konya Tarım Fuarı’nda atacak

Tarım sektöründeki tüm yenilikleri katılımcılarına sunan Konya Tarım Fuarı, 5- 9 Mart tarihleri arasında, 20. Kez kapılarını ziyaretlerine açmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan ve her sene tüm yenilikleriyle tarımdaki son gelişmeleri misafirlerine sunan Konya Tarım Fuarı 5- 9 Mart tarihleri arasında TÜYAP’da gerçekleşecek. 400’den fazla iştirakçinin yer aldığı fuar; traktörler, biçerdöverler ve ekim makineleriyle son teknolojik çözümleri tüm yenilikleriyle yakından inceleme fırsatı sunuyor. Tarım sektörünün buluşma noktası olan Konya Tarım Fuarı, ziyaretçilerine dünya sektörünün önde gelen firmalarını da tanıma fırsatı sağlıyor.

Tarımda ki en yeni makineler Konya’da

Konya Tarım Fuarı, son trendler ve inovasyonlarla tanışma imkanı sunuyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ziyaretçiler; fuar stant alanlarında yer alacak traktörleri, biçerdöverleri, balya makinelerini, telehandler modellerini, mini iş makinelerine ve gübre yönetim makinelerine kadar birçok farklı ürün grubunu inceleyebilecek.

Tüyap Konya Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşecek Konya Tarım Fuarı için fuar resmi web sitesinden ücretsiz online bilet alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

John Deere’nin yeni tekerlekli yükleyicisi çiftçilerin vazgeçilmezi olacak

SONRAKİ HABER

TÜMOSAN'ın 48. yılında “Geleceğe ilham veren buluşma”

BENZER HABERLER
Total
0
Share