Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TÜMOSAN’ın 48. yılında “Geleceğe ilham veren buluşma”

TÜMOSAN 48. yılını kutladığı İletişim Zirvesinin ilk toplantısını yedek parça bayileri ile gerçekleştirdi. 4-6 Şubat 2024 tarihlerinde Demokrasi ve Özgürlük Adası’ndaki Katre Island Otel’de gerçekleşen etkinlik sektördeki önemli kilometre taşı olarak kayda geçti.

“Gelenekten Geleceğe” mottosuyla başlayan toplantı, TÜMOSAN’ın 48 yıllık birikimiyle geleceğe yön verme kararlılığını yansıttı. 2023 yılı değerlendirmesi ve pazar sunumu ile başlayan etkinlik sektördeki değişimi anlamak ve gelecek stratejileri belirlemek adına önemli bir platform sağladı.

Çeşitli etkinliklerin yer aldığı toplantı ile iş birliği güçlendi

Sunumun ardından İş ve Yaşam Motivasyonu Semineri katılımcılara ilham verdi. Seminer iş ve kişisel yaşamlarında başarıyı artırmak isteyen katılımcılara değerli bilgiler sunarken, aynı zamanda etkileşim ve paylaşımı da teşvik etti.

Toplantı sonrasında katılımcılar ada gezisi ve çeşitli etkinliklere katılarak bir araya gelmenin keyfini çıkardılar. Bu etkinlikler iş ilişkilerini güçlendirmenin yanı sıra kişisel bağları da pekiştirdi ve TÜMOSAN ailesinin bir parçası olmanın değerini vurguladı.

TÜMOSAN’ın 48. yılında düzenlediği bu etkinlik sektördeki yenilikleri ve işbirliklerini desteklerken, aynı zamanda köklü geçmişiyle geleceğe olan kararlılığını da yansıttı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarımın nabzı Konya Tarım Fuarı’nda atacak

SONRAKİ HABER

Case IH, dev biçerdöver modeli AF11’in yeni versiyonuyla ilgi uyandırıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share