Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TürkTraktör, Elazığ’daki 3S yapılanmalı yeni plazasının açılışını gerçekleştirdi

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki öncü firması TürkTraktör, hizmet alanını genişletmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda TürkTraktör’ün pazardaki lider markası New Holland’ın Elazığ bayisi olan Dilek Kardeşler Otomotiv’in yeni plazası törenle açıldı. Açılış etkinliğinde konuşan TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner “Bu tesis, 3S plaza yapısıyla, Elazığ ve bölgesindeki çiftçilerimizin tüm satış ve satış sonrası ihtiyaçlarına tek noktadan cevap verecek” dedi.

Dilek Kardeşler Otomotiv plaza açılışına katılan Genel Müdür Aykut Özüner, TürkTraktör olarak Elazığ’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti. Özüner, “Dilek Kardeşler Otomotiv 14 yıldır New Holland Bayisi olarak TürkTraktör ailesinin çok kıymetli bir parçası. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz tesisi Elazığ kentine kazandırdıkları için Dilek Ailesi’nin fertlerine teşekkürlerimi sunuyorum. 3S plaza yapısıyla bu tesis, Elazığ ve bölgesindeki çiftçilerimizin tüm satış ve satış sonrası ihtiyaçlarına tek noktadan cevap verebilecek. 68 yıldır Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olabilmek için var gücümüzle çalışırken en büyük destekçimiz olan bayilerimizin, bulundukları bölgelerdeki hizmet alanlarını yaygınlaştırmalarını mutlulukla takip ediyoruz. Bu yeni plazamızın da hem Elazığ kenti ve çevresi hem de Dilek Ailesi için hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Geniş ürün gamıyla, bölgedeki çiftçilerin tüm ihtiyaçları karşılanacak

TürkTraktör bayisi Dilek Kardeşler Otomotiv’in yeni plazasında New Holland’ın geniş ürün gamı kendine yer buluyor. Elazığ’da hizmete giren tesiste, New Holland’ın traktör modelleri başta olmak üzere tarımsal ekipmanları ve hassas tarım teknoloji ürünleri çiftçilerle buluşuyor. Bunun yanında yeni plaza, çiftçilere yönelik satış sonrası hizmetleriyle de öne çıkıyor. 2021 yılında 3S dönüşümünü tamamlayan TürkTraktör bayisi aynı zamanda bölgedeki ilk 3S plazanın da sahibi konumunda bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TARSİM'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Demirok oldu

SONRAKİ HABER

Özel tasarımlı Challenger, Antartika’yı renklendirdi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share