Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TürkTraktör, Ramazan Ayı buluşmalarında yeni nesil tarımsal ekipmanlar sergiledi

TürkTraktör, Ramazan ayında sosyal sorumluluk projeleri adına çiftçilerle bir araya geldikleri etkinliklere imza attı. Eskişehir, Aksaray ve Konya’da düzenlenen buluşmalarda çiftçiler, TürkTraktör’ün Faz 5 emisyon seviyesindeki en yeni tarımsal ekipmanlarıyla tanışma fırsatı buldu.

Ramazan ayı boyunca üç ilde çiftçilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten TürkTraktör Pazarlama ve İş Geliştirme İş Lideri Rehda Cem Akyüz, 500’den fazla çiftçi ile bir araya gelerek 3 ayrı noktada etkinlik düzenlendiğini söyledi. Akyüz, “Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın daha da kıymetlendiği Ramazan ayında çiftçilerimizle buluşmanın heyecanını yaşadık. Çiftçilerimizin büyük teveccüh gösterdiği etkinliklerimizde tarımın her alanındaki ihtiyaçları karşılayan en yeni tarımsal ekipmanlarımızı sergiledik. Faz 5 emisyon seviyesindeki çevreci ekipmanlarımızı yerinde inceleyenler, sürdürülebilir ve verimli tarımın mümkün olduğunu bizzat deneyimledi” sözlerini kaydetti. TürkTraktör’ün Ramazan ayı buluşmalarında en güncel emisyon seviyesine sahip Faz 5 motorlarıyla üretilen New Holland biçerdöverleri, kendi yürür silaj makineleri ve büyük balya makineleri sergilendi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

New Holland İtalya'da zirvede

SONRAKİ HABER

Yanmar Türkiye’den genç sporculara destek

BENZER HABERLER
Total
0
Share