Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yaparsın Aşkım’da bu kez çiftçiler traktör için yarıştı

Televizyon dünyasının en renkli yarışma programları arasında yer alan Yaparsın Aşkım, yeni sezonun ilk bölümünde konsept değişikliğine giderek çiftçileri yarıştırdı. 4 çiftin büyük ödül New Holland marka traktör için kıyasıya mücadele ettiği yarışmayı Huriye ve Süleyman çifti kazanarak, traktörün sahibi oldu.

Fox TV’de son olarak yaz sezonunda yayınlanan Yaparsın Aşkım, yeni bölümleriyle ekrana döndü. Daha önce evli çiftleri araba için yarıştıran İlker Ayrık, programın formatında değişikliğe giderek yarışmaya farklı bir heyecan kattı. Geçtiğimiz hafta yeni sezona bomba gibi giren Yaparsın Aşkım programı, bu kez çiftçileri yarıştırarak farklı tarz ve konseptiyle izleyicilerden tam not aldı. İlker Ayrık, yeni sezonda çıkan programa “İlker’in Çiftliği” adını vererek yarışmada çiftçileri New Holland marka traktör için yarıştırdı. 4 çiftçin katıldığı yarışmada programın formatı gereği çeşitli yarışmalar düzenlendi. Çiftçilerin birbirileriyle kıyasıya mücadele ettiği yarışmayı Huriye ve Süleyman çifti kazandı v büyük ödül traktörün sahibi oldu.

Bu kez çiftçiler yarıştı

Programda neden format değiştirildiği tartışma konusu olurken, akıllara İlker Ayrık’ın 14 Mayıs 2020,’de kendi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım geldi. İlker Ayrık’ın yaptığı paylaşımda “Bugün #dunyaciftcilergunu !!! 18 aydır ben de çiftçilik yapıyorum ve yaş gözetmeksizin tüm çiftçi kardeşlerimin ellerinden öperim, kucaklar sarılırım… Bereketimiz bol olsun…” demişti.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör başarılarını 2020 yılında da ödüllerle taçlandırdı

SONRAKİ HABER

Bakan Pakdemirli Elektrikli Traktörler İçin Tarih Verdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share