Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yeni nesil traktörlerde en çok hangi özelliği beğeniyorsunuz?

Profi Traktör Türkiye; olumlu yönde değişikliklerle çiftçilerin hayatına dahil olan yeni nesil traktörler hakkında anket düzenledi. Ankette, tarımda verimliliğin yanında traktör kullanıcısının konforunu da artıran yeni nesil traktörlerin özellikleri arasında en çok önem verileni seçildi.

Giderek önem kazanan tarım sektöründe hem verimliliğin artması hem de tarımla uğraşan kişilerin işini kolaylıkla yapabilmesi için özel tasarımlar uygulanan traktörler piyasaya sürülmeye başlandı. Sürekli olarak geliştirmeler yapılan traktörlerde kabin konforu, özel tasarımlar, yakıt tasarrufu ve güç-performans özellikleri ön plana çıktı. Profi Traktör Türkiye de ön plana çıkan bu özellikler arasında en çok önem verileni öğrenmek adına anket düzenledi.

“Yeni nesil traktörlerde en beğendiğiniz özellik nedir?” sorusuyla takipçilerinin düşüncelerini öğrenen Profi Traktör Türkiye, %50 oy oranıyla “Kabin konforu” özelliğinin en beğenilen özellik olduğunu öğrendi. Oy sıralamasının devamı ise; %32,5 güç-performans, %10,5 tasarım ve %7 yakıt tasarrufu şeklinde oldu. ‘Kabin konforu’ özelliğinin aldığı oy oranı, çiftçilerin çalışırken rahat etmeleri ihtiyacını gözler önüne serdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Doğru lastik kullanımı ile üretimde verimlilik artıyor

SONRAKİ HABER

TürkTraktör, yılın 2. çeyreğinde 482 milyon TL’lik net dönem kârı elde etti

BENZER HABERLER
Total
0
Share