Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Agritechnica Fuarı 2023’e ertelendi

Dünyanın en büyük tarım makineleri fuarı olan ve 27 Şubat – 5 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Agritechnica, devam eden COVID-19 salgınından dolayı ulusal ve uluslararası aşılama programı göz önüne alınarak ikinci kez ertelenerek, yeni tarihi 12-18 Kasım 2023 olarak belirlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan DLG Genel Müdürü Reinhard Grandke “Maalesef, son birkaç hafta içinde kötüleşen pandemi durumunun ve ilgili mevcut resmi yönetmeliklerin Agritechnica‘nın sorunsuz çalışmasına olanak vermeyen haklı bir istisnai duruma yol açtığını belirtmek zorundayız. VDMA Landtechnik ve fuarın katılımcı danışma kurulu ile birlikte ve ayrıca katılımcılar ve ziyaretçilerle yapılan birçok görüşmeden sonra, önümüzdeki yıl Agritechnica’yı iptal etmeye karar verdik. Bu kararı herkesin sağlığı ve güvenliği konusundaki sorumluluğumuz altında aldık. İptalden büyük üzüntü duyuyoruz. Katılımcılarımızın, ortaklarımızın, ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin çoğu ve ayrıca tüm DLG ekibimiz şimdiden büyük hazırlık çalışmaları yaptı. Şimdi Agritechnica 2023‘ün yanı sıra önümüzdeki yıl DLG’nin diğer ulusal ve uluslararası etkinlik ve ticaret fuarlarının planlamasına bakıyoruz ”dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Benzinle çalışan ilk traktör hangi ülkede üretilmiştir?

SONRAKİ HABER

Bakan Bekir Pakdemirli, “Önümüzdeki birkaç senede çiftçimizin zarar etme ihtimalini görmüyorum”

BENZER HABERLER
Total
0
Share