Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Agroexpo’da hedef nitelikli ziyaretçi

2020 yılında 73 ülkeden 948 firma katılımı ile 358.711 ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 16 – 20 Şubat 2021 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile Fuar İzmir’de 16. kez buluşturacak.

2005 yılından bu yana tarımın başkenti İzmir’de düzenlenen ve dünya çapında başarılara imza atan Agroexpo, onur konuğu ülkelerinin bakanları ve bakanlık üst düzey yöneticilerinin ağırlandığı 2020 yılında, 73 ülkeden 2000’in üzerinde iş insanı arasında gerçekleşen ikili görüşmeler sayesinde 728 milyon doların üzerinde iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmaya devam etti.

Önlemlerimizi en üst seviyeye taşıyoruz

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Orion Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Burak Tan, “16. kez düzenleyeceğimiz Uluslararası İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı’mızda ziyaretçilerimizin ve katılımcılarımızın ticari ilişkilerini daha hijyen ve temassız şekilde yapabilmeleri adına çalışmalara başladık. Fuarımızı 4 günden 5 güne çıkararak ziyaretçilerimizin daha rahat dolaşmasını sağlayacak ve verimli bir fuar geçirmelerine olanak tanıyacağız” dedi. 2020 yılında tarım ekonomisine yeni bir ivme kazandıran Agroexpo, 16-20 Şubat 2021’de pandemiden sonraki ilk tarım fuarı olarak sektöre büyük bir güç katmaya hazırlanıyor.

Çiftçinin ilgi odağı oldu

Bahçe ve tarla tipi her beygir gücü aralığında birçok yeni modelin sergilendiği Agroexpo 2020’de traktör firmaları yılın ilk ve en avantajlı kampanyalarını İzmir’de Türk çiftçisine tanıttı. Türkiye’nin dört bir yanından traktör kampanyalarına akın eden çiftçiler, şubat ayı satış rekorlarının egale edilmesini sağladı.

2021 model traktörler Agroexpo’da

2020 yılında avantajlı traktör alımlarında memnun olan çiftçilerin yüksek talebi üzerine Orion Fuarcılık A.Ş., 2021 yılında da traktör markalarıyla kampanyayı tekrarlamayı planlıyor. Merakla beklenen 2021 model yeni traktör modellerine avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile sahiplenilebilecek olan fuara 400 bine yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Agroexpo 16. yılında, 800 milyon dolarlık iş hacmi beklenen fuara 80 ülkeden 1050 stantlı katılımcının yer alması hedefleniyor. 16–20 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyona, Türkiye’nin bütün bölgelerinden çiftçilerimizin, yurt içi ve yurt dışı profesyonellerinin ve sektör temsilcilerinin ziyaret etmeleri bekleniyor.

Fuarda alınacak önlemler;

  • Ziyaretçiler HES KODU ile alana alınacak.
  • Maskesiz fuara giriş kabul edilmeyecek.
  • 10m2 alana 1 kişi düşecek şekilde anlık toplam ziyaretçi kabul edilecek.
  • Girişte ateş ölçümü yapılacak.
  • Fuarda tokalaşma ve temasın yasak olduğu levha ve anonslarla bildirilecek.
  • Halılara ve yürüyüş yollarına 1.5m mesafe çizgileri çizilecek.
  • Restoranlarda paketli ürünler satılacak.
  • Fuar alanında sıvı dezenfektan noktaları bulundurulacaktır.
  • Otobüs organizasyonları daha ilgili kişilerce düzenlenip sayı azaltılacaktır.
  • Fuara sadece Online Bilet Sistemi ile giriş sağlanacaktır. (Online Bilet için agroexpo.com.tr’ den temin edebilirsiniz.)
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Pirincin New Holland ile tarladan sofraya yolculuğu

SONRAKİ HABER
https://www.profitraktor.com.tr/dijital/ocak/

PROFİ TRAKTÖR TÜRKİYE ARTIK İNTERAKTİF!!!

BENZER HABERLER
Total
0
Share