Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BKT, FL 695 ile tarımsal endüstri römork performansına yeni bir boyut kazandırıyor

BKT, inşaat ve tarımsal taşımacılık operasyonlarında kullanılan römorkların performansını optimize etmek için özel olarak tasarlanmış çelik kuşaklı lastik FL 695‘i ön plana çıkarıyor.

Tarım ürünlerine olan küresel talep arttıkça ve ileri teknolojiler benimsendikçe, traktörler ve römorklar giderek daha önemli ve çok yönlü araçlar haline geliyor. Geleneksel olarak tarımsal faaliyetlerde kullanılan bu tür ekipmanlar, esneklikleri, güçleri ve farklı uygulamalara uyarlanabilirlikleri nedeniyle artık inşaat sektöründe de kullanılıyor. Tarım ve sanayideki şirketler, makinelerinin ve araçlarının kullanımını optimize etmek için daha fazla çaba sarf ediliyor. Bu eğilim, operasyonların verimliliğini ve sürdürülebilirliğini artıran hassas uygulamalı tarım, robot teknolojisi ve elektrikli traktörler gibi atılımlarla destekleniyor.

“FL 695 rakipsiz bir lastik olduğunu kanıtlıyor”

Operasyonel verimliliği artırmak için ürün geliştirmelerine devam ettiklerini belirten BKT Ürün Müdürü Denis Piccolo, “FL 695 ile, römorkların genel verimlilikte önemli bir rol oynadığı ve performans ve operasyonel verimlilik üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğu tarımsal endüstriyel uygulamaların özel ihtiyaçlarını karşılayan bir lastik yaratmak istedik. FL 695, tüm çalışma koşullarında güvenilirlik, çok yönlülük ve dayanıklılık açısından talebe yanıt vererek, operatörlere uzun bir hizmet ömrü sunmayı amaçlayan rakipsiz bir lastik olduğunu kanıtlıyor” diyerek konuyu vurguluyor.

Tasarım özellikleriyle FL 695 ile ideal çözümler sunuyor

FL 695’in orta blok sırt tasarımı, her koşulda dayanıklılık sağlarken, aynı zamanda yol, tarla veya diğer arazi türlerinde kullanım sırasında kusursuz bir biçimde kendi kendini temizlemeyi kolaylaştırıyor. Diş derinliği, daha uzun bir ürün yaşam çevrimine katkıda bulunurken, sağlam gövde ve çelik kayışlar delinmelere karşı etkili koruma sağlıyor. Ek olarak, üretim sürecinde kullanılan özel bileşim, delinmeye karşı direnci artırması, en zorlu çalışma koşullarında güvenilirlik vadediyor. Ayrıca FL 695, kışın karayolu taşımacılığı operasyonları ve yaz aylarında toprak gübreleme faaliyetleri için ideal çözüm olarak öne çıkıyor.

Farklı ihtiyaçlar için farklı lastik ebatları

BKT FL 695 Serisi şu anda 600/55 R 26.5, 650/55 R 26.5, 600/60 R 30.5 ve 710/50 R 30.5 ebatlarında 4 farklı üründen oluşuyor. FL 695, BKT’nin müşterilerinin ve son kullanıcılarının farklı operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, özel teknolojiler geliştirme konusundaki istikrarını destekliyor. Yenilikçi bir tasarıma ve gelişmiş teknik özelliklere sahip olan FL 695’in, tarımsal endüstri sektöründe önemli bir çözüm haline gelmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

STEYR, hidrojen yakıt hücresiyle çalışan FCTRAC konseptini tanıttı

SONRAKİ HABER

Konya'da verimi ile öne çıkan ekmeklik buğday çeşidi "İkonya" dikkat çekiyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share