Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Dar alanlar için yeni ve kompakt “JCB Loadall”

Yüksek düzeyde güç ve çekiş gücünü, kompakt boyutlarla birleştiren JCB 530-60 Agri Super; 6,0 metre kaldırma yüksekliği ve 3,0 ton kaldırma kapasitesi ile sektöre giren yeni modeller arasında yerini alıyor.

Yeni JCB 530-60 Agri Super, bina içi ve çevresinde günlük işler için çevik bir makineye ihtiyaç duyan çiftliklerin beklentisini karşılıyor. Model; 20 inç lastik seçeneğinde toplam yüksekliği ve genişliği 2,0 metre gibi dar bir aralık sunuyor. 24 inç lastik seçeneği ise, açık havada, çamurlu ve düz olmayan yüzeylerde çalışırken yerden yüksekliği ve çekişi artırıyor.

İyileştirilmiş görünürlük

4,8 l Stage V DieselMAX bloğunun maksimum gücü 130 hp’i karşılıyor. Yeni iki vitesli hidrostatik şanzımanın birleşimi, önceki modele (527-58 Agri Plus) göre dinamik çekiş gücünde yüzde 25 artış sağlıyor. VariSpeed ​​kontrolü, kova besleyici veya süpürücü gibi hidrolik olarak çalıştırılan ataşmanlar kullanıldığında ayrı motor devri ve zemin hızı ayarı sunuyor. JCB 530-60 Agri Super, akıllı hidrolik paketinde bomun hızlı ancak kontrollü indirilmesi için rejeneratif hidrolik sağlıyor. Ayrıca yeni modelde; sorunsuz sürüş sistemi, bom süspansiyonu, bom ucu hidrolik silindir sönümleme ve minimum kontrol girdisiyle kepçe sallama özellikleri bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

BKT ile saman yapımı ve diğer süreçler artık daha erişilebilir

SONRAKİ HABER

CLAAS Disco 9700, yüksek verimi; operatör konforu ve çok yönlülükle birleştiriyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share