Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Modern Tarıma Yön Veren New Holland Dijital Tarım Uygulamaları ve Yeni Modelleriyle Adana Tarım Fuarı’nda

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda Türkiye’nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland, çiftçinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan en yeni modellerini sergiliyor. TürkTraktör standına gelen ziyaretçiler New Holland marka tarım ekipmanlarından, Faz 4 emisyon seviyesi motorlara sahip traktör modellerine, çiftçiye özel olarak sunulan finans kampanyalarından, dijital uygulamalara kadar birçok ürün ve hizmeti inceleme fırsatı buluyor.

Yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra Türkiye’de tarımın önemli merkezlerinden biri olan Adana’da, Türk çiftçisiyle yeniden buluşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “Ülkemizin tarım için en verimli topraklara sahip olan şehirlerinden Adana’da Çukurova çiftçisiyle tekrar buluşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tarım mekanizasyonu konusunda pek çok ürünün sergilendiği Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda biz de TürkTraktör olarak en yeni traktör ve tarım ekipmanlarımızla yerimizi aldık. New Holland markamızın baştan aşağıya yenilenmiş ürün gamının yanında çiftçimizle; yeni dış tasarımı ile dikkat çeken ve bunun yanı sıra yüksek performanslı Faz 4 emisyon seviyesine sahip motoruyla da çevreye daha az CO2 salımı yapan, yeni TD5BlueMasterserisini ilk defa buluşturuyoruz.” dedi.

Adana Tarım Fuarı’na Özel Kampanya

TürkTraktör, Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda Kasım ayına özel avantajlı finansal fırsatları ziyaretçilere sunuyor. Çiftçilerin finansman ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla, tüm traktör modellerinde geçerli olmak üzere 80 bin TL’ye kadar 2 yıl vadeli yüzde 0, 80 – 175 bin TL aralığında ise aylık yüzde 1,39 faizli 5 yıl vadeli kredi imkanı sağlanıyor. Ayrıca New Holland marka atomizör, balya ve hassas ekim makineleri ile tüm pulluk ürün grubu alımlarında 500 TL değerinde Opet akaryakıt hediyesi çiftçiye veriliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Argo Tractors, Landini ve McCormick markalarını Türkiye’de kendi şirketi ile yönetmeye başladı

SONRAKİ HABER

Bekir Pakdemirli: "Bu sezon 'ben zarar ettim' diyen çiftçimiz yok"

BENZER HABERLER
Total
0
Share