Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

New Holland Şereflikoçhisar Bayisi Ünyaz Otomotiv’in plaza açılışı TürkTraktör üst yönetimi katılımıyla gerçekleştirildi

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki öncü markası TürkTraktör, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Firmanın pazar lideri markası New Holland’ın Şereflikoçhisar bayisi Ünyaz Otomotiv’in yeni plaza açılışı gerçekleştirildi. Açılışına; Şereflikoçhisar Kaymakamı Zafer Engin, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik ile TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli ve TürkTraktör üst yönetiminin katıldığı bayi, ilçenin ilk 3S plazası olma özelliğini taşıyor.

Ünyaz Otomotiv plaza açılışına katılan TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, TürkTraktör genel merkezinin de bulunduğu başkent Ankara’da yeni bir plaza açmaktan dolayı duydukları memnuniyeti belirtti. 68 yıldır Türk çiftçisinin her ihtiyaçlarında yanında olabilmek için özveriyle çalıştıklarını belirten Canbeyli, “Ülkemizde tarımı daha ileri bir seviyeye taşımak ve çiftçimizi modern üretim teknolojileriyle tanıştırmak için var gücümüzle çalışırken bu bölgedeki bayilerimizin de desteğini her zaman yanımızda hissettik. ‘Tarımı Dönüştürür Geleceğe Hazırlar’ misyonuyla çalışmalarımızı sürdürürken gelecek nesiller için daha yaşanılabilir bir dünya bırakma ve ülkemiz için değer yaratma amacımızdan hiç vazgeçmedik. Plaza açılışını gerçekleştirdiğimiz Şereflikoçhisar bayimiz Ünyaz Otomotiv TürkTraktör ailesinin çok kıymetli bir üyesi. 1999 yılından bu yana TürkTraktör bayisi olan Ünyaz Otomotiv’in sahibi Yılmaz Ailesi’ne emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, Şereflikoçhisar ilçesinde otomotiv sektöründeki ilk 3S plazanın hizmete girmesinde gösterdikleri gayretlerden ötürü kendilerini kutluyorum” dedi.

TürkTraktör bayisi Ünyaz Otomotiv’in yeni plazasında New Holland’ın geniş ürün gamı kendine yer buluyor. Şereflikoçhisar’da hizmete giren tesiste, New Holland’ın traktör modelleri başta olmak üzere tarımsal ekipmanları ve hassas teknoloji ürünleri çiftçilerle buluşacak. Öte yandan yeni plaza çiftçilere yönelik satış sonrası hizmetleriyle de öne çıkıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yabani zeytinler aşılanarak ekonomiye kazandırılıyor

SONRAKİ HABER

Tarımsal ilaçlama, ZİHA ile hızlı bir şekilde yapılıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share