Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Schaeffler, traktörler ve tarım makineleri için rulman çözümlerini piyasaya sürdü

Otomotiv ve endüstri sektörlerinin küresel çapta lider tedarikçileri arasında bulunan Schaeffler’in dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten bölümü Schaeffler Automotive Aftermarket; traktörler ve tarım makinelerine yönelik ürün portföyünü tamamladı. Debriyaj ve motor bileşenlerine ek olarak artık FAG markalı rulman çözümleri de sunan şirket, sağlam ve dayanıklı onarım çözümleri sayesinde güvenilir arazi yönetimi sağlayacak.

Schaeffler Automotive Aftermarket, diğer segmentlerde olduğu gibi traktörler ve tarım makinelerine yönelik onarım çözümlerinde de OEM kalitesiyle tanınıyor. Şirket, piyasaya sunduğu FAG marka rulman çözümleri ile debriyaj ve motor bileşenleri portföyünü genişleterek bu segmentteki ürün ailesini tamamladı. Daha önce yalnızca LuK debriyaj sistemi ve yardımcı tahrik sistemi onarımları için INA Yardımcı Tahrik Sistemi KIT’ine erişebilen Aftermarket müşterileri, artık bu çözümlerden de faydalanabilecek.

Ürün çeşidi güncellenip genişletiliyor

FAG markasının piyasaya sürülmesiyle birlikte Schaeffler, artık dünya çapında sayıları giderek artan arazi tipi tarım araçları ve makineleri için montajı kolay rulman onarım çözümleri sunuyor. Portföyde, küresel mafsal rulmanlar ve makaralı rulmanların yanı sıra kapsamlı yardımcı parça seçenekleriyle birlikte gelen bir dizi rulman kiti çözümü bulunuyor. Tarım makinelerine yönelik FAG rulmanlar; tahrik mili, aks ve şanzıman uygulamaları da dahil olmak üzere birçok sistem için çözüm sunuyor. Bu ürün yelpazelerinin tümünün sürekli güncellenip genişletilmesi planlanıyor.

Daha uzun süreli çalışma için yüksek verimlilik ve uzun ömür

Arazide kullanım için özel olarak tasarlanan FAG rulmanları, tarım makinesi operatörleri için oldukça önem taşıyan sağlam tasarımları ve sofistike yapıları ile kirlenmeye karşı etkili bir şekilde korunurken tüm hava koşullarında güvenilirlik sunuyor. Uzun hizmet ömrünün yanı sıra basit ve verimli montajla tamirhanede geçirilen zaman azalırken arazide geçirilen zaman artıyor.

OEM kalitesinde eksiksiz ürün portföyü

Schaeffler, ürün portföyünü tamamlayarak şanzıman, motor ve şasiler gibi tüm sistemler için tek bir kaynaktan OEM kalitesinde onarım çözümleri sunma konusundaki kalite ve müşteri taahhüdünü yerine getiriyor. Tüm ürünler, küresel Schaeffler kalite standartlarına göre titizlikle üretiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TÜMOSAN’dan deprem bölgesine 60 milyon TL bağış

SONRAKİ HABER

John Deere, yeni toprak işleme ekipmanını tanıttı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share