Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sivas Ataman Case IH 3S Plaza açıldı

Otomotiv sektöründe 70. yılını kutlayan, Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, 3S plaza ağını genişletmeye devam ediyor. Case IH markasının 3S plazalarının en yenisi olan Ataman Case IH 3S Plaza, Sivas’ta açıldı. Açılışa TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli başta olmak üzere, bayi yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Sivas Ataman Case IH 3S Plaza, Case IH’in geniş ürün gamını çiftçilerle buluşturuyor. Sivas ve çevre illerinde çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, Case IH’in en yeni traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

“Çiftçilerimizin ihtiyaçlarında yanında olmak için adımlar atmayı sürdürüyoruz”

Sivas Ataman Case IH 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, TürkTraktör’ün 70. yaşını kutladığı serüveninde “TürkTraktör Geleceğe Hazırlar” vizyonuyla çiftçilerimizi geleceğin tarımına hazırlamaya çalıştıklarını belirtti. Canbeyli, “Çiftçilerimizi modern teknolojilerimizle buluştururken her türlü ihtiyaçlarında yanında olmak için adımlar atmayı sürdürüyoruz. Çiftçilerimizin alın terinin karşılığını alabilmesi için öncü adımlar atıyoruz. Türk tarımını geleceğe hazırlamak amacıyla yeni teknolojileri hem traktörler hem de tarımsal ekipmanlar vasıtasıyla çiftçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Bu yolda TürkTraktör ailesi için kıymetli olan ve sahada çiftçilerimizin yanında olan bayi ağımızı dönüştürmeye devam edeceğiz. TürkTraktör’ün premium markası Case IH traktörlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında sunduğumuz 3S plaza ağımızın en yenisi Sivas Ataman Case IH 3S Plazamızın dönüşümünde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Modern tesisimizin hayırlı olmasını diliyor, bölgedeki çiftçilerimize bolluk ve bereket getirmesini umuyorum” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarımsal girdi fiyat endeksi Nisan’da yükselişini sürdürdü

SONRAKİ HABER

“MF ACTIVA S biçerdöver serisi, düşük dane kaybı ile büyük avantaj sağlıyor”

BENZER HABERLER
Total
0
Share