Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Tümosan Genel Müdürü Halim Tosun: Yerli ve milli traktör ve tarım ekipmanlarımızla binlerce üreticiye dokunuyoruz

Tümosan Genel Müdürü Halim Tosun, her yıl 26 Temmuz’da kutlanan Hasat Bayramı vesilesiyle yazılı bir mesaj yayımlayarak, “Ülkemizde 88 bayimiz, 42 yedek parça bayimiz, 400’e yakın servisimiz ve 33 yurt dışı distribütörlüğümüzle dünyada binlerce çiftçiye hitap ediyoruz. Tümosan olarak çiftçilerimizin her zaman yanındayız ve onların en büyük mesai arkadaşıyız. Yerli ve milli traktör ve tarım ekipmanlarımızla binlerce üreticiye dokunuyoruz” dedi.

Halim TOSUN – Tümosan Genel Müdürü

Tümosan Genel Müdürü Halim Tosun, her yıl 26 Temmuz’da kutlanan Hasat Bayramı vesilesiyle yazılı bir mesaj yayımladı. Pandemiyle tarım ekonomisine olan değerin arttığına işaret eden Tosun, çiftçilerin bu yılki hasattan geçen yıllara kıyasla daha bereketli mahsul gelmesini dilediklerini söyledi. Türkiye’de ekilebilir tarım alanlarının büyük bir çoğunluğunun ekilemediğinin altını çizen Tosun, pandemi ile birlikte tarıma yönelmenin etkisine değinerek konuşmasına şöyle devam etti: “Önümüzdeki yıllarda ekilebilir tarım alanlarının artacağına inanıyoruz. Biz de bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm ürünlerimizin hepsi yerli ve milli olarak üretiliyor. Türkiye’deki traktör ihtiyacının yarısını karşılayacak şekilde üretim kapasitemizle üreticilerimize hizmet veriyoruz. Üreticilerimizin toprak hazırlama, ekim zamanı ve hasat döneminde, kısacası tüm süreçte yanlarındayız.” Üreticilerin en önemli yol arkadaşı olduklarını ifade eden Tosun, “Hasat, çiftçimizin toprağında bir yıllık sabırla bekleyişinin, emeğinin ve alın terinin hasılatını topladığı bir bayramdır. Bu vesileyle ekonomimizin kalkınmasında büyük emeği olan çiftçilerimize bereketli hasatlar dileyerek Hasat Bayramlarını kutluyoruz” diye konuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

ASKO Makina, Trion 640’ın ilk teslimatını gerçekleştirdi

SONRAKİ HABER

TARMAKBİR’den Almanya’nın Bavyera eyaletine teknik gezi!

BENZER HABERLER
Total
0
Share