Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TürkTraktör New Holland Yaren Çocuk Kütüphaneleri Çocukları Kitaplarla Buluşturmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör, lider markası New Holland ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları kitaplarla buluşturmaya devam ediyor. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla 2016 yılında ‘’New Holland Yaren Çocuk Kütüphaneleri’’ni kurmaya başlayan TürkTraktör, hayata geçirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında, iki yeni kütüphanesini Antalya Manavgat’ta açtı. Açılan iki yeni kütüphaneyle birlikte New Holland Yaren Çocuk Kütüphaneleri’nin sayısı 14 oldu.

Çocukları kitaplarla buluşturmak ve onlara erken yaşta okuma alışkanlığı kazandırmak için, New Holland Yaren Kütüphaneleri projesini yürüttüklerini belirten TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner “İlk olarak 2016 yılında açtığımız New Holland Yaren Çocuk Kütüphanesi’nin bugün 13 ve 14’üncüsünü açıyoruz. TürkTraktör olarak kurumsal sosyal sorumluluk alanında da sürdürülebilir projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda New Holland Yaren Çocuk Kütüphanesi bizim için çok değerli. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın erken yaşta kitapların zengin ve büyülü dünyasıyla tanışması, bizim yarınlara umutla bakmamızı sağlıyor. Erken yaşta kitaplarla tanışan ve okuma alışkanlığı kazanan çocukların hayal güçlerinin gelişeceğine ve yaratıcılıklarının besleneceğine inanıyoruz. Biliyoruz ki ülkemizi hayal ettiğimiz geleceğe çocuklarımız taşıyacak. Bu vesileyle Gündoğdu Düriye Duran İlköğretim Okulu ve Kızılot Ahmet Yaşar İlkokulu-Ortaokulu öğrencilerini sevgiyle kucaklıyor, hepsine bol okumalı bir öğrenim hayatı diliyorum.” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Avrupa traktör pazarı, 2021’i rekorla kapattı!

SONRAKİ HABER

ASKO “Claas tanıtım günleri"nde Tucano 320 Serisi’ni Diyarbakırlı çiftçilerle buluşturdu

BENZER HABERLER
Total
0
Share