Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yeni JXE serisi İzmir’de görücüye çıkıyor

Case IH, yeni JXE serisini traktörlerini İzmir Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 55 HP ve 65 HP güçlerindeki iki farklı model seçeneğine sahip olan JXE serisi, turbo ve intercooler üniteleriyle kullanıcılarına hem yüksek performans hem de yakıt tasarrufu sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Tarımda ileri düzeyde mekanizasyon uygulamalarında dünyanın önemli traktör markaları arasında yer alan Case IH,  yeni ürünü olan JXE serisi traktörlerini tarım sektörüyle buluşturarak, çiftçilerin verimlerine verim katmaya devam ediyor. Çiftçiler, çok amaçlı üretilen yeni JXE serisi ile ihtiyaçları olan tüm tüm çalışmaları rahatlıkla yapabiliyor ve yeni seri içinde barındırdığı özellikleri sayesinde kullanıcılarına konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor.

55 HP ve 65 HP güçlerindeki iki farklı model

JXE serisi, Türk çiftçisine kendisini kanıtlamış yerli üretim 8000 serisi motoruyla fark oluşturuyor. 55 HP ve 65 HP güçlerindeki iki farklı modeli bulunan JXE serisi sayesinde çiftçiler, işlerinde kesintisiz çalışma olanağı yakalıyor. JXE serisi, üzerinde bulundurduğu turbo ve intercooler üniteleriyle hem yüksek performans hem de yakıttan tasarruf sağlıyor. JXE serisi, standart 8 ileri 8 geri transmisyon seçeneği sunarak, tüm çalışmalarda çiftçilere avantaj sağlıyor. JXE serisinde özellikle sıra sonlarındaki dönüşlerin daha hızlı yapılmasını olan tanıyan mekanik ileri-geri mekik kolu direksiyonun altına konumlandırıldı.

Sürüngen vites seçeneği

Zorlu arazi koşullarında ihtiyaç duyulan arka diferansiyel kilidi ve traktörün performansını arttıran çift çeker JXE serisinde mekanik olarak kumanda ediliyor. Bunun yanında JX65E modelinde isteğe bağlı olarak sunulan sürüngen vites seçeneği ile düşük hız gerektiren işler kolaylıkla yapabiliyor. 2700 kilogramlık yüksek kaldırma kapasitesine sahip JXE serisi, tüm uygulamalarda sorunsuz çalışmalara olanak sunuyor. Yeni seri, standart olarak sunduğu 4 adet hidrolik güç çıkışı ve 540/540E kuyruk mili devirleriyle işleri kolaylaştırıyor.

Geniş platform ve konforlu operatör koltuğu

JX65E modelinde isteğe bağlı olarak sunulan tekerlek devrine senkronize kuyruk mili sayesinde de çiftçiler ihtiyacı olan tüm her şeyi JXE serisinde rahatlıkla bulabiliyor. JXE serisi, sahip olduğu geniş platform ve konforlu operatör koltuğu ile kullanıcılarına uzun saatler yorulmadan çalışma imkanını sağlıyor. Tüm serilerde standart olarak yolcu koltuğu sunuluyor. Dört direkli kabin ve standart açılabilir sunroof sayesinde de çiftçiler geniş görüş açısına sahip oluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yağmur Traktör Sanayi ve Ticaret A.Ş., yeniden bahçelerde

SONRAKİ HABER

Tanmanlar’ın traktör parkı New Holland’a emanet

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share