Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yeşil sahalar Yanmar’a emanet

Yanmar Türkiye Makine A.Ş. ve Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği kapsamında, spor alanları ve yeşil sahalarda kullanılmak üzere Solis traktörler ve YTAGRI tarım ekipmanlarının teslimatları gerçekleştirildi.

Yanmar Türkiye Makine A.Ş., İzmir Menderes’te yer alan fabrikasında montajları tamamlanan Solis Traktörler ve dünyanın farklı birçok ülkesine ihtaç etmeye başladığı YTAGRI markalı tarım ekipmanları ile her kesimin ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Yanmar Türkiye Makine A.Ş. ve Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği kapsamında, il müdürlüğünün sorumlu olduğu sahalarda kullanılmak üzere 3 adet Solis 26 4WD çim lastikli traktör ve YTAGRI markalı 3 adet küreme ve sıyırga, 2 adet 2 tonluk makaslı römork, 1 adet gübre serpme makinası, 1 adet ilaçlama makinası teslimatları gerçekleştirildi.

Çime özel lastikli traktörler yeşil sahalar güvende

Teslimat töreninde Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ile bir araya gelen Solis Traktör Türkiye Bölge Müdürü Mahmut Ataş, traktörlerin çime özel lastiklere sahip olmasının, özellikle suni veya gerçek çim ekili futbol sahalarında kullanımı açısından büyük önem taşıdığını belirtirken, “Solis 26 traktörlerimiz, sahip olduğu çim lastikleri sayesinde çim ve benzeri zeminlere zarar vermeden kullanım gerçekleştirebilen özel bir traktördür. Hali hazırda hem Türkiye hem de farklı ülkelere golf sahalarında ve futbol sahalarında kullanılmak üzere birçok çim lastikli Solis 26 traktörlerimizi temin etmiş durumdayız. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılan işbirliği ile sporun ve sporcunun sağlığına ve gelişimine yönelik katkıda bulunmaktan dolayı da ayrıca mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Çiftçilerin buluşma noktası: TrakKulüp

SONRAKİ HABER

Hanbey Tarım, Massey Ferguson ile verimliliği artırdı

BENZER HABERLER
Total
0
Share