Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

AGCO’dan, 5 yaş üzerindeki traktörlere ücretsiz muayene!

Tarım sektöründe dünyanın önde gelen markası AGCO, çiftçilere destek kapsamında ücretsiz muayene hizmeti başlattı. “SMART Check” programı kapsamında 5-15 arasında ki ve daha üstü yaşlardaki tüm kendinden tahrikli tarım makinelerinin kontrolü amaçlanıyor.

“SMART Check” adı verilen ücretsiz muayene kampanyası ile sezon boyunca yoğun şekilde kullanılan tüm kendinden tahrikli AGCO tarım makinelerinin kapsamlı kontrollerinin yapılması amaçlanıyor. Çiftçilere ücretsiz bir şekilde sunulan hizmet kapmasında tarım makinelerinin gelecek aylardaki tüm zorluklara hazır olmasının sağlanması hedefleniyor. Sınırlı sayıda tarım makinesi için geçerli olacak kampanyaya katılmak için, 5 – 15 yaş aralığındaki ve daha üstü Massey Ferguson tarım makinesine sahip olanların, kendilerine en yakın AGCO bayisine giderek randevu oluşturmaları yeterli olacak.

Bora SOYLU
AGCO Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Ticari Müdürü ve Orta Doğu Parça Satış Müdürü

Ar-Ge’ye 400 milyon dolar yatırım

AGCO Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Ticari Müdürü ve Orta Doğu Parça Satış Müdürü Bora Soylu, kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, Massey Ferguson markası altındaki traktörler ile tarımda yeni bir çağı tanımlamak için yola çıktıklarını söyledi. AGCO’nun sadece dünya çiftçilerine ihtiyaçlarına uygun son teknoloji makineler üretmekle kalmadığını belirten Bora Soylu, “AGCO, tarımdaki gereksinimlere uyumlu yeni makineler geliştirmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına yılda 400 milyon dolara yakın kaynak ayırıyor. AGCO’nun Massey Ferguson markası altında geliştirdiği yeni traktörler her yıl, “Yılın tasarımı” dahil pek çok ödülü kazanıyor. Her zaman çiftçinin yanında olarak, satış sonrası destekle onların ihtiyaçlarına devamlı bir şekilde çözüm sunmayı hedefliyoruz. Bu çabalarımızın karşılığını; çiftçilerin bize güvenip tercih etmesiyle ve Massey Ferguson’un, Türkiye’de en bilinen tarım makineleri markası olmasıyla alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Eğitimli  ve profesyonel teknisyen ekibi kontrol edecek

Randevu alındıktan sonra, AGCO teknisyenleri tarım makinesini detaylı bir şekilde inceleyerek, sorun oluşturabilecek durumlarla ilgili rapor oluşturuyor. Böylece makine sahibi, olası onarım çalışmaları hakkında sağlıklı bir karar verme imkanı elde ediyor. Gerekli tüm onarım çalışmaları, katılımcı AGCO bayilerinde görevli, yüksek eğitimli ve profesyonel donanımlı uzman teknisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Kampanyaya katılan çiftçiler, bu hizmetlerin yanında 12 aylık standart parça ve işçilik garantisinden de otomatik olarak yararlanıyor.

Satış sonrası destek hizmeti yıl boyunca devam ediyor

Satış sonrası destek hizmetleriyle tüketicinin yanında olduğunu gösteren AGCO, bu yıl içinde tarım makinelerinin güvenlikle ilgili öğelerine odaklanan “SMART Safety”, hasat öncesinde kullanıcının konforunu ve kullanım kolaylığını artıracak öğeleri tanıtan “Drive SMART”, çiftçiler için yoğun dönemde faydalı olacak yedek parçalara ve yenilenmesi gereken sıvılara yönelik “SMART Season”, makine tamiri için bölge bayilerine gelmeyi teşvik eden “SMART Fix”, çiftçilere bilgi verme amaçlı “SMART Info” ve AGCO’nun smart çözümleriyle tarım makinelerinin daha optimum kullanımına yönelik “Work SMART” gibi pek çok başka destek hizmetlerinde bulunacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Çoklu hazne çözümleri ile ekim: Birkaç konteyner, birçok olasılık

SONRAKİ HABER

Çiftçiler, "Massey Ferguson"un traktörleriyle zorlu parkurlarda yarışacak!

BENZER HABERLER
Total
0
Share